Wsparcie WordPress

Nasi Partnerzy świadczą szeroki zakres usług dot. wsparcia i administracji stron internetowych opartych na CMS WordPress. Ich kompetencje obejmują m.in. poprawę funkcjonalność, optymalizację, bezpieczeństwo czy kompleksową administrację.

Wsparcie WordPress

Nasi Partnerzy świadczą szeroki zakres usług dot. wsparcia i administracji stron internetowych opartych na CMS WordPress. Ich kompetencje obejmują m.in. poprawę funkcjonalność, optymalizację, bezpieczeństwo czy kompleksową administrację.

Jak możemy Ci pomóc?

Jeśli witryna Twojej organizacji oparta na CMS WordPress funkcjonuje w sposób nieprawidłowy i niekorzystnie wpływa na wrażenia użytkowników czy po prostu nie działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, współpracujący z nami Partnerzy dokonają audytu, a następnie wypracują możliwie najlepsze rozwiązania, których celem będzie naprawa wszelkich błędów oraz komplikacji.

Na czym polega Wsparcie WordPress?

Usługa wsparcia CMS WordPress to kompleksowe rozwiązania mające na celu pomoc w utrzymaniu i optymalizacji witryn internetowych utworzonych na platformie CMS WordPress. W skład usług wchodzą m.in.:

  • Instalacja i konfiguracja witryny CMS WordPress wraz z niezbędnymi dla jej funkcjonowania wtyczkami (plugins) oraz motywami (themes);
  • Naprawa błędów oraz awarii witryny;
  • Optymalizacja witryny pod kątem czasu jej ładowania;
  • Wsparcie techniczne przy tworzeniu oraz udostępnianiu treści na stronie;
  • Regularne tworzenie backup’ów witryny oraz baz danych;
  • Regularna aktualizacja zarówno oprogramowania CMS WordPress, jak również aplikacji i wtyczek, które działają w jego środowisku do najnowszych wersji;
  • Zabezpieczenie witryny przed złośliwym oprogramowaniem oraz hakerami.

Wsparcie CMS WordPress pozwala na utrzymanie witryny we właściwym stanie technicznym, a ponadto zapewnia jej bezpieczeństwo i rozwój. Dzięki temu – strona jest szybsza, bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania, wygodniejsza w funkcjonowaniu a przez to atrakcyjniejsza dla Użytkowników. Do wsparcia CMS WordPress, zaliczamy również pomoc w rozwiązywaniu problemów i udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z jego funkcjonalności.

Ile kosztuje usługa wsparcia WordPress?

Cena usług wsparcia CMS WordPress uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: zakres, czas i obszar wsparcia, wielkość witryny czy ilość danych. Segmentem decydującym jest ilość elementów wchodzących w zakres wsparcia, jak również ich obszar, stopień złożoności i skomplikowania czy poziom kontaktu ze wsparciem mierzony częstotliwością zgłoszeń. Ostateczny kształt ceny usług wsparcia WordPress ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Jak wygląda przebieg współpracy?

1

Audyt informatyczny

Wraz z naszymi Partnerami przeprowadzamy audyt informatyczny potrzeb naszego Klienta. Gromadzimy niezbędne informacje w celu opracowania korzystnego rozwiązania.

2

Wybór właściwego Partner(ów)

Wybieramy Eksperta lub tworzymy zespół Ekspertów, którzy dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, są w stanie sprostać wyzwaniu realizacji usług(i) na najwyższym możliwym poziomie.

3

Realizacja usługi informatycznej

Nasi Partnerzy wdrażają adekwatną do wymagań technologię. Jeśli projekt wymaga większego zaangażowania personelu, dobieramy do jego realizacji kolejnych Ekspertów.

4

Rozliczenie projektu

Wraz z Partnerami rozliczamy zakres prac, bazując na pierwotnych ustaleniach. Jeśli usługa wymaga administracji, nasi Partnerzy mogą zobowiązać się do długotrwałej współpracy.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe

Oben Digital & Technologie

No posts