Strony internetowe

Nasi Partnerzy zajmują się projektowaniem i budową nowoczesnych stron internetowych, w pełni dostosowanych do specyficznych potrzeb oraz wymagań stawianych przez Klientów.

Strony internetowe

Nasi Partnerzy zajmują się projektowaniem i budową nowoczesnych stron internetowych, w pełni dostosowanych do specyficznych potrzeb oraz wymagań stawianych przez Klientów.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne usługi w zakresie tworzenia stron internetowych zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Powołane przez nas zespoły pracujące nad witrynami, składają się z doświadczonych projektantów, programistów oraz specjalistów od pozycjonowania (SEO/SEM), którzy współpracują ze sobą w celu utworzenia nowoczesnych oraz atrakcyjnych witryn.

Podczas tworzenia stron nasi Partnerzy uwzględniają responsywność, czyli dostosowanie wymiarów oraz układów serwisów do różnych urządzeń (komputery, smartfony oraz tablety). A zatem projekt każdej witryny z góry zakłada jej prawidłowe wyświetlanie dla różnych rozdzielczości. Ponadto każda strona jest optymalizowana w sposób zapewniający użytkownikom końcowym komfort wynikający z jej szybkości oraz stabilnego funkcjonowania w różnych przeglądarkach internetowych.

W ramach naszej oferty uwzględniamy integrację witryn z narzędziami marketingowymi oraz analitycznymi, takimi jak Google Analytics czy Facebook Pixel. Dzięki tym rozwiązaniom nasi Klienci są w stanie rozumieć aktywność użytkowników witryny oraz dostosowywać treści do ich potrzeb.

Usługi Partnerów naszej Sieci, obejmują również pełną opiekę nad stroną po jej uruchomieniu. Oferta obejmuje m.in. konsultacje techniczne, pomoc w aktualizacji treści i funkcjonalności stron czy audyt serwisu internetowego, tzn. kompleksową analizę funkcjonalności witryny oraz jej zgodności z aktualnymi standardami branżowymi.

Kładziemy również nacisk na optymalizację witryny pod kątem SEO, czyli dostosowanie jej do wymagań wyszukiwarek internetowych, a co za tym idzie – zwiększenia jej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Strony internetowe

Istnieje wiele rodzajów stron internetowych, które są tworzone w zależności od potrzeb i celów biznesowych. Niektóre z nich to:

  • Strony informacyjne – służą one do przekazywania informacji o firmie, jej historii, misji, wizji i ofercie. Strony informacyjne najczęściej zawierają dane na temat produktów lub usług oferowanych przez firmę.
  • Sklepy internetowe – tworzone są z myślą o sprzedaży produktów i usług online. Sklepy internetowe pozwalają klientom na wybór oraz zakupienie produktów bez konieczności wychodzenia z domu. Najczęściej posiadają one funkcje takie jak: koszyk, system płatności online czy możliwość wystawiania ocen oraz opinii.
  • Strony z portfolio – witryny na których m.in. artyści prezentują swoje prace. Tego rodzaju strony pozwalają na zaprezentowanie dorobku w sposób estetyczny i profesjonalny. Ich celem jest zwrócenie uwagi potencjalnych klientów czy przyszłych współpracowników na ich talent.
  • Serwisy społecznościowe – portale, na których użytkownicy mogą komunikować się ze sobą, udostępniać treści i nawiązywać kontakty. Witryny społecznościowe najczęściej pozwalają na umacnianie kontaktów z klientami oraz rozbudowę bazy potencjalnych kontrahentów.
  • Strony blogowe – witryny, na których użytkownicy mogą np. dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami czy przemyśleniami na różne tematy. Strony blogowe pozwalają na budowanie społeczności czytelników, a także na promocję produktów i usług.
  • Strony rezerwacyjne – służą do dokonywania rezerwacji, np. w hotelach, restauracjach, klinikach, salonach kosmetycznych itp. Serwisy te pozwalają na wygodne i szybkie dokonywanie rezerwacji online, a także na wybór dogodnych terminów.
  • Strony wizytówkowe – służą do prezentowania podstawowych informacji o firmie lub osobie. Zazwyczaj zawierają opis oferty, dane kontaktowe oraz informacje o zespole lub osobie prowadzącej działalność. Strony wizytówkowe mogą być zarówno bardzo proste i minimalistyczne, jak również bardziej rozbudowane.
  • Strony edukacyjne – mają zazwyczaj na celu edukację użytkowników w danej dziedzinie lub w określonym temacie. Mogą zawierać kursy online, poradniki czy artykuły, jak również przybierać różnorodną formę – blogi, fora lub platformy e-learningowe.

Współpracując z naszą Siecią, masz pewność, że Twoja strona będzie wyglądała nie tylko atrakcyjnie, ale także będzie funkcjonowała w pełni sprawnie i szybko, co ma kluczowe znaczenie dla użytkowników. Z kolei, możliwość integracji z różnymi narzędziami marketingowymi i analitycznymi, pozwoli Ci na skuteczne monitorowanie aktywności na Twojej stronie i dostosowywanie treści do potrzeb odbiorców.

Ile kosztuje utworzenie strony internetowej?

Cena usługi tworzenia stron internetowych zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, liczba stron i podstron, zaawansowane funkcjonalności czy integracje z innymi narzędziami. Dlatego, aby przygotować wycenę projektu, musimy poznać szczegóły dotyczące oczekiwanej strony internetowej.

W przypadku zainteresowania usługą, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem w celu omówienia szczegółów projektu oraz poznania Państwa oczekiwań. Następnie przygotujemy indywidualną ofertę, w której zawrzemy szacunkowe koszty związane z realizacją oraz harmonogram realizacji projektu.

Jak wygląda przebieg współpracy?

1

Audyt informatyczny

Wraz z naszymi Partnerami przeprowadzamy audyt informatyczny potrzeb naszego Klienta. Gromadzimy niezbędne informacje w celu opracowania korzystnego rozwiązania.

2

Wybór właściwego Partnera(ów)

Wybieramy Eksperta lub tworzymy zespół Ekspertów, którzy dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, są w stanie sprostać wyzwaniu realizacji usług(i) na najwyższym możliwym poziomie.

3

Realizacja usługi informatycznej

Nasi Partnerzy wdrażają adekwatną do wymagań technologię. Jeśli projekt wymaga większego zaangażowania personelu, dobieramy do jego realizacji kolejnych Ekspertów.

4

Rozliczenie projektu

Wraz z Partnerami rozliczamy zakres prac, bazując na pierwotnych ustaleniach. Jeśli usługa wymaga administracji, nasi Partnerzy mogą zobowiązać się do długotrwałej współpracy.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe

Oben Digital & Technologie

No posts