Rozwiązania

Nasi Partnerzy świadczą szerokie spektrum usług doradztwa cyfrowego, w tym konsulting technologiczny, projektowanie stron i sklepów internetowych oraz wdrażanie zaawansowanych rozwiązań programistycznych.

Administracja IT

Dla większości mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, utrzymanie wewnętrznej infrastruktury IT, stanowi element niebędący podstawową działalnością ich firmy. Nasi Partnerzy specjalizujący się w różnorodnych obszarach IT, gotowi są do obsługi części lub całości infrastruktury informatycznej. Do ich głównych obowiązków, należy m.in. administracja, rozwój i optymalizacja struktury cyfrowej.

Outsourcing IT

Outsourcing IT to usługa, która stała się popularna wśród firm, pragnących obniżyć koszty w celu skupienia się na swojej podstawowej działalności. Jednym z najkorzystniejszych sposobów outsourcingu IT, jest usługa abonamentowa. Obejmuje ona wykonanie szerokiego zakresu prac, które pozwalają Klientowi na rezygnację z tworzenia własnego działu IT lub jednostki kadrowej – administratora systemu.

Wsparcie IT

W ramach wsparcia IT, Klienci naszej Sieci otrzymują kompleksową usługę, która umożliwia szybką reakcję na sytuacje wymagające natychmiastowego działania w obszarach dotyczących systemów informatycznych oraz sprzętu komputerowego. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi Partnerami specjalizującymi się w różnorodnych obszarach IT możemy zapewnić Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, zgodną z ich indywidualnymi potrzebami.

Transmisja danych

Oferowane przez naszego Partnera – usługi w obszarze transmisji danych dla biznesu to zestaw rozwiązań informatycznych umożliwiających firmom skuteczne zarządzanie i przetwarzanie danych. W skład usług wchodzi m.in. kolokacja sprzętu IT, rozwiązania chmurowe, infrastruktura sieciowa z awaryjnym podtrzymaniem zasilania ze wsparciem IT, wirtualizacja systemów, serwery pocztowe z zaawansowanymi filtrami antyspamowymi, a także migracja serwerów.

Strony internetowe

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne usługi w zakresie tworzenia stron internetowych zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Powołane przez nas zespoły pracujące nad witrynami, składają się z doświadczonych projektantów, programistów oraz specjalistów SEO, którzy współpracują ze sobą w celu utworzenia nowoczesnych oraz atrakcyjnych witryn.

Sklepy internetowe

Nasi Partnerzy oferują kompleksową obsługę w zakresie budowy oraz administracji sklepów internetowych. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi Partnerami, którzy posiadają w swoich zespołach wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny e-commerce. Ich umiejętności i kompetencje pozwalają na tworzenie w pełni profesjonalnych sklepów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych naszych Klientów.

Aplikacje webowe

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji webowych, zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Powołane przez nas zespoły pracujące nad aplikacjami, składają się z doświadczonych projektantów, programistów oraz specjalistów SEO, którzy współpracują ze sobą w celu utworzenia nowoczesnych oraz atrakcyjnych rozwiązań.

Wsparcie WordPress

Nasi Partnerzy zapewniają kompleksową pomoc i wsparcie dla systemu zarządzania treścią (CMS) WordPress. Jeśli witryna Twojej organizacji funkcjonuje w sposób nieprawidłowy i niekorzystnie wpływa na wrażenia Użytkowników czy po prostu nie działa zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, współpracujący z nami Partnerzy dokonają audytu, a następnie wypracują możliwie najlepsze rozwiązania, których celem będzie naprawa wszelkich błędów oraz komplikacji.

Dedykowana chmura dla firm

Nasi Partnerzy specjalizują się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań chmurowych, projektując i wdrażając nowoczesne środowiska informatyczne w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów bez konieczności inwestycji w drogi sprzęt czy licencje. Ich infrastruktura, oparta na zduplikowanych łączach oraz systemach zasilania, daje gwarantuje bezpieczeństwa danych, pozwalając Tobie i Twoim pracownikom swobodnie łączyć się, pracując w optymalnie zabezpieczonym środowisku IT.

Systemy poczty firmowej

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne rozwiązania w obszarze systemów poczty firmowej, dostarczając kompleksowe usługi, które spełniają różnorodne potrzeby zróżnicowanych wielkościowo przedsiębiorstw, od małych firm po duże organizacje. Systemy poczty firmowej naszych Partnerów to gwarancja bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dzięki regularnie tworzonym kopiom danych oraz zaawansowanym mechanizmom ochrony dostępu, Twoja firma może komunikować się w sposób pewny i niezawodny.

Wsparcie systemu poczty firmowej

Nasi Partnerzy oferują kompleksowe wsparcie serwisowe dla Twojego systemu poczty, zapewniając Ci pełną kontrolę nad ich bieżącym utrzymaniem i rozwojem. Przejmują oni odpowiedzialność za nieustanne funkcjonowanie Twojego systemu pocztowego. W ramach współpracy, oferują oni system HelpDesk oraz dedykowane kanały kontaktu na wypadek awarii. Bezpieczeństwo Twojego systemu jest tu priorytetem, w związku z tym, nasi Partnerzy regularnie aktualizują oprogramowanie w celu zapewnienia jego najwyższego poziomu ochrony.

Automatyzacja procesów IT

Automatyzacja to proces polegający na umożliwieniu maszynom wirtualnym przejęcie i wykonywanie określonych czynności. Obszarami, w których najczęściej wykorzystuje się automatyzację są: marketing, sprzedaż, IT, HR i wiele innych. To skuteczny sposób na zwiększenie efektywności i oszczędności czasu w biznesie.