Opis firmy

Kompleks Bytom Square położony jest przy głównym ciągu komunikacyjnym miasta, w niewielkiej odległości – zaledwie 350 m od Bytomskiego rynku i 150 m do Urzędu Miasta. Budynek jest niezwykle funkcjonalnie urządzony. Oferuje rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kompleks oferuje ponadto dostęp przez 24h, 7 dni w tygodniu. Ponadto na terenie obiektu, znajduje się parking dla gości i klientów BSQ. Więcej na www.bytomsquare.pl

Zakres współpracy

Wieloletnia współpraca naszego Partnera technologicznego ze Spółką Bytom Square, zaowocowała:

  • Wdrożeniem infrastruktury IT w każdym z pomieszczeń znajdujących się w obiekcie;
  • Redundantny światłowodowy dostęp do internetu;
  • Wsparciem informatycznym i dostępem do chmury;
  • Wdrożeniem systemu monitoringu wizyjnego.

Jak wygląda przebieg współpracy z Oben Digital

1

Audyt informatyczny

Na początku nasi Partnerzy przeprowadzają audyt informatyczny firmy naszego Klienta. Zbierają niezbędne informacje w celu opracowania najkorzystniejszego rozwiązania.

2

Wybór właściwego Eksperta(ów)

Wybieramy właściwego Eksperta, który dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy, jest w stanie sprostać wyzwaniu realizacji usługi na najwyższym możliwym poziomie.

3

Realizacja usługi informatycznej

Rekomendowany przez nas Ekspert wdraża właściwą technologię. Jeśli projekt wymaga większego zaangażowania personelu, dobieramy do jego realizacji kolejnych Partnerów.

4

Rozliczenie projektu

Nasi Partnerzy rozliczają usługę, bazując na wiedzy, którą pozyskali. Jeśli projekt wymaga długoterminowej współpracy, nasi Partnerzy zobowiązują się do dłuższej współpracy.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe

Oben Digital & Technologie

No posts