Aplikacje webowe

Nasi Partnerzy zajmą się projektowaniem i budową nowoczesnych aplikacji webowych, w pełni dostosowanych do specyficznych potrzeb oraz wymagań stawianych przez Klientów.

Aplikacje webowe

Nasi Partnerzy zajmą się projektowaniem i budową nowoczesnych aplikacji webowych, w pełni dostosowanych do specyficznych potrzeb oraz wymagań stawianych przez Klientów.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasi Partnerzy oferują profesjonalne usługi w zakresie tworzenia aplikacji webowych, zarówno dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również dla Klientów indywidualnych. Powołane przez nas zespoły pracujące nad aplikacjami, składają się z doświadczonych projektantów, programistów oraz specjalistów SEO, którzy współpracują ze sobą w celu utworzenia nowoczesnych oraz atrakcyjnych rozwiązań.

Podczas tworzenia aplikacji webowych, nasi Partnerzy uwzględniają responsywność, czyli dostosowanie wymiarów oraz układów aplikacji do różnych urządzeń (komputery, smartfony czy tablety). Zatem każdy projekt z góry zakłada jej prawidłowe wyświetlanie dla różnych rozdzielczości. Ponadto, każda aplikacja jest optymalizowana w sposób zapewniający użytkownikom końcowym komfort wynikający z jej szybkości oraz stabilnego funkcjonowania w różnych przeglądarkach internetowych.

W ramach naszej oferty uwzględniamy integrację aplikacji webowych z narzędziami marketingowymi oraz analitycznymi, takimi jak Google Analytics czy Facebook Pixel. Dzięki tym rozwiązaniom, nasi Klienci są w stanie lepiej poznać aktywność użytkowników aplikacji, a ponadto dostosowywać treści czy układ do ich potrzeb.

Usługi Partnerów naszej Sieci, obejmują również pełną opiekę nad aplikacją po jej uruchomieniu. Oferta obejmuje m.in. konsultacje techniczne, pomoc w aktualizacji treści, poprawę funkcjonalności aplikacji czy audyt (kompleksową analizę funkcjonalności), a ponadto jej zgodność z aktualnymi standardami branżowymi.

Kładziemy również nacisk na optymalizację aplikacji pod kątem SEO/SEM (dostosowanie do wymagań wyszukiwarek internetowych), a co za tym idzie – zwiększenia jej widoczności w wynikach wyszukiwania.

Aplikacje webowe

Istnieje wiele rodzajów aplikacji webowych, które są tworzone w zależności od potrzeb i celów biznesowych. Niektóre z nich to:

  • Aplikacje e-learningowe – służą do tworzenia i dystrybucji kursów i szkoleń online. Mogą zawierać: lekcje, testy i materiały edukacyjne. Dają uczestnikom możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie, co jest szczególnie przydatne w przypadku kursów zdalnych, szkoleń korporacyjnych, czy edukacji na odległość. Aplikacje e-learningowe mogą również śledzić postępy uczestników i dostarczać raporty o wynikach;
  • Aplikacje rezerwacyjne – umożliwiają użytkownikom dokonywanie rezerwacji na różne usługi, takie jak hotele, restauracje czy terminy wizyt lekarskich. Użytkownicy mogą wybierać daty, godziny i preferencje, z kolei aplikacja potwierdza dostępność i dokonuje rezerwacji. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę telefonowania lub osobistego kontaktu w celu dokonania rezerwacji. Ponadto, istnieje również możliwość synchronizacji kalendarzy rezerwacyjnych z zewnętrznymi witrynami za pośrednictwem API;
  • Aplikacje do organizacji wydarzeń – ułatwiają planowanie i zarządzanie różnymi rodzajami wydarzeń, takimi jak wesela, imprezy firmowe, konferencje, wystawy itd. Tego rodzaju aplikacje pomagają w zarządzaniu rezerwacjami, listami gości, budżetem i innymi aspektami związanymi z organizacją wydarzeń;
  • Aplikacje do obsługi klienta – pomagają w zarządzaniu zapytaniami, pytaniami i problemami klientów. Mogą zawierać funkcje takie jak obsługa zgłoszeń, baza wiedzy, czat online i automatyzacja procesów obsługi klienta;

Współpracując z naszą Siecią, masz pewność, że Twoja aplikacja będzie wyglądała nie tylko atrakcyjnie, ale także będzie działała sprawnie i szybko, co ma kluczowe znaczenie dla użytkowników. Dodatkowa możliwość integracji z różnymi narzędziami marketingowymi i analitycznymi pozwoli Ci na skuteczne monitorowanie aktywności na Twojej aplikacji.

Ile kosztuje utworzenie aplikacji webowej?

Cena utworzenia aplikacji webowej zależy od wielu czynników. Wśród nich wyróżnia się skomplikowanie projektu, stopień zaawansowania funkcjonalności czy integrację z innymi narzędziami. W związku z powyższym, by przygotować pełną wycenę projektu, musimy poznać szczegóły dotyczące Państwa oczekiwań.

W przypadku zainteresowania usługą, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, w celu omówienia szczegółów projektu oraz poznania Państwa oczekiwań. Następnie przygotujemy indywidualną ofertę, w której zawrzemy szacunkowe koszty związane z realizacją oraz harmonogram realizacji projektu.

Jak wygląda przebieg współpracy?

1

Audyt informatyczny

Wraz z naszymi Partnerami przeprowadzamy audyt informatyczny potrzeb naszego Klienta. Gromadzimy niezbędne informacje w celu opracowania korzystnego rozwiązania.

2

Wybór właściwego Partnera(ów)

Wybieramy Eksperta lub tworzymy zespół Ekspertów, którzy dzięki doświadczeniu oraz wiedzy, są w stanie sprostać wyzwaniu realizacji usług(i) na najwyższym możliwym poziomie.

3

Realizacja usługi informatycznej

Nasi Partnerzy wdrażają adekwatną do wymagań technologię. Jeśli projekt wymaga większego zaangażowania personelu, dobieramy do jego realizacji kolejnych Ekspertów.

4

Rozliczenie projektu

Wraz z Partnerami rozliczamy zakres prac, bazując na pierwotnych ustaleniach. Jeśli usługa wymaga administracji, nasi Partnerzy mogą zobowiązać się do długotrwałej współpracy.

Wyślij do nas zapytanie ofertowe

Oben Digital & Technologie

No posts